O nás

Dobrá čajovna je od svého otevření v květnu roku 1998 hojně navštěvována každým, kdo hledá v ruchu města oázu klidu a míru, kouzlo a ducha Orientu, místo, kde se dá příjemně spočinout a v šálu čaje čas odplynout nechá...

Dobrá čajovna - Obchod čajem velejemným


Každý čaj, ještě než se objeví na pultech dobrých čajoven, projde náročným atestem, ochutnávkou a hodnocením podle nejpřísnějších kritérií pro delikatesní čaje. Na čerstvosti čaje a trvalé kvalitě, jakož i na příznivých cenách, skví se Dobrá čajovna značkou jedinečných podniků tohoto druhu.

K uspokojení výběru je v naší čajové nabídce čerstvá kolekce sypaných, balených a výtečností proslulých, čajů, importovaných přímo z čajových zahrad, takřka z celého světa.

Každý zákazník dostane v našem obchodě čajem velejemným pouze čajů, prvotřídních čerstvých a plnohodnotných.

Dobrá čajovna organizuje i přednášky o čaji spojené s degustací pro veřejnost, nebo školy. Přednášky pořádáme mimo otevírací dobu po individuální domluvě pro skupiny o 10 až 20 lidech.

Zlínská Dobrá čajovna nabízí ctěným pijákům, čajovým gurmánům, degustátorům i labužníkům širokou nabídku kvalitních čajů, jak ku konzumaci okamžité, v intimně laděném interiéru, tak k nákupu s sebou domů.

Dále nabízíme vodní dýmky, drobné pochutiny k čaji a vegetariánské pokrmy.

Naše čajovna je místo, kde je zakázáno kouření a jediné vodní dýmky jsou v prostorách povoleny.

OTEVÍRACÍ DOBA
PO - NE
15.00 - 23.00
Čajovna
Čajovna
Čajovna
Facebook Dobrá čajovna Zlín